WITAMY SERDECZNIE NA NASZEJ WITRYNIE INTERNETOWEJ!

Oferujemy usługi profesjonalnego archiwizowania danych ze starych nośników, w szczególności z kaset VHS.Ponadto świadczymy usługi z zakresu fotografii tradycyjnej oraz cyfrowej. Naszą kluczową ofertą jest jednak przede wszystkim przegrywanie nagrań z wszelkiego rodzaju kaset VHS na płyty DVD.

Przegrywamy również kasety magnetofonowe do wybranych formatów (MP3,Audio itp.). Na rynku działamy bezustannie od blisko 20 lat i co ważne!

Pracujemy tylko na sprzęcie najwyższej klasy!!!.

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?
  • Najniższe ceny (zobacz )
  • Najszybszy termin realizacji (kaseta nawet już na drugi dzień)
DLACZEGO POWINNI PAŃSTWO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Przede wszystkim indywidualnie realizujemy każde zlecenie.

Wiemy jak cenne są to nagrania, dlatego z każdą kasetą obchodzimy się tak, jakby to było nasze rodzinne nagranie. Używamy wysoce zaawansowanego technologicznie sprzętu aby zapewnić najwyższą jakość konwersji!

Dzięki nam Państwa bezcenne chwile uwiecznione na jakże nietrwałych kasetach VHS bedą znajdować sie na dużo trwalszych i nowoczesnych nośnikach, dzięki naszej szerokiej ofercie, będą one mogły przetrwać przez wiele lat!

Podaruj sobie i bliskim wspaniały prezent, który będzie Wam służył przez długie lata!!!

Na terenie Wrocławia w godzinach od 10 do 15 istnieje możliwość odbioru kaset bezpośrednio od klienta oraz późniejsze dostarczenie zlecenia za dodatkową opłatą 9,90 zł. Mogą Państwo przesyłać również kasety (osoby spoza Wrocławia i okolic) za pośrednictwem poczty, firm kurierskich lub możemy do Państwa zamówić kuriera DHL po odbiór kaset za dodatkową opłatą 14.90 zł.

Przegrywanie kaset VHS na DVD Hot

VHS → DVD

Przegrywamy wszelkiego rodzaju materiały rodzinne, komunie, wesela, bajki, filmy. Oferujemy wysokiej jakości płyty SONY.

Kaseta → CD

Przegrywana kaseta magnetofonowa zapisywana jest w formacie audio na płycie CD.